Boj na dvou frontách v Liberce a v Neratovicích

V sobotu 9.11.2019 jsme se vydali na boj na dvou frontách. Výsledkem bylo krásných 34 medailí: 9 – zlatých, 6 – stříbrných a 19 bronzových.

Třicetičlenná skupina našich borců se vydala porvat o medaile do Liberce, kde se konalo 4. kolo Samurajské katany. Naši svěřenci si vedli velmi dobře a 21 z nich si odvezlo medaili.

Zlato: Dejsik Torijev, Vojtěch Seminko, Dominika Gračova, Rivan Musiev, Miša Prykhodko, Artur Kvetsko, David Jevdokymov,

Stříbro: Dankový Kaja a Bara, Maxim Padrul, Victorie Hařiščáková,

Bronz: Dominik a Daniel Barešovy, Elli Hařiščáková, Pavel a Anna Novoselovy, Damir Zacharenkov, Ruslan Fales, František Sibera, Alexej Kyryk, Azam Bakhriddinov,


Ve stejný den 22 naších začátečníků startovali v Neratovicích a vybojovali celkem 13 medaili. Věšína z nich startovali poprvé a cvičili judo jen od září proto hlavně šlo o sbírání zkušenosti. První místo vybojovali Filip Štedronsky a Illia Puzyk, druhé místo obsadili Karel a Marek Kovařicy a treti místo získali Natalie Dvornakova, Maxim Kochetkov, Jan Chaloupka, Gleb Nikishkov, Samuel Rostykus, Markus Hariščák, Alexsey Surmanidze, Amitrii Skolmeister, Miša Builakov. Ostatní co nezískali medaili si aspoň odvezli cenné zápasové zkušenosti.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem závodníkům za jejich práci a reprezentaci klubu.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
No tags yet.
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.