Víkend v Mělníku, Varšavě a Praze


O víkendu 28. - 29. září se judisté Yawary zúčastnili tří turnajů.


V sobotu 28. 9. 2019 se v legendární hale TJ Sokol Praha Vršovice konala mistrovská soutěž: Mezinárodní MČR Masters – veteráni, kde se sešlo 115 závodníků ze 4 států. Za Yawaru se Mistrovství české republiky Masters poprvé zúčastnil Václav Kovařík a rovnou vybojoval titul Mistra republiky a zlatou medaili!

Jako každý rok, tak i letos se náš oddíl zúčastnil turnaje ve Varšavě. Tentokrát jeli na tento velký Mezinárodní turnaj Šárka Koudelková, Artur Kvetsko a Dmitry Cheremisin. Kluci se tak velkého turnaje zúčastnili poprvé a bohužel vypadli v prvním kole. Šárka ve váze do 52 kg, kde se sešlo 30 závodníků z mnoha evropských států, dosáhla na 7. místo s bilancí 2v/2p.


V sobotu a neděli náš oddíl vyrazil se svými zástupci bojovat o medaile i do Mělníku. Do boje se vydalo celkem 17 našich

závodníků. Výsledky našich sportovců:

1.místo: Karolína Daňková, Pavel Novoselov, David Jevdokymov a Andrej Kravchenko.

2.místo: Dominika Gračova, Vojtěch Semínko, Dejsic Torijev a Rizvan Musiev.

3.místo: Damir Zacharenkov, Maxim Koval, Fanda Daněk, Dominik Bareš, Adam Prokypchyn, Elen Lili a Victoria Hariščákovy.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
No tags yet.
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.