Adler Cup ve Frankfurtu a Junior Cup v Teplicích


O víkendu 26.-27.10.2019 se naši závodníci zúčastnili dvou turnajů: ti nejstarší jeli do Německa na Mezinárodní turnaj Adler Cup ve Frankfurtu a ti nejmenší se zúčastnili Junior Cupu v Teplicích.

Na závodech ve Frankfurtu reprezentovalo klub SK Yawara Prague 11 závodníků. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se zúčastnilo celkem 2.500 závodníků z 30 zemí. Stříbrné medaile vybojovali Pavel Novoselov a Elen Lili Hariščáková a bronzovou medaili dodala Dominika Gračova. Všichni naši závodníci se tak velikých závodů zúčastnili poprvé a většina z nich na medaili nedosáhla, ale i tak se poprali hodně a získali další cenné zkušenosti. Ve Frankfurtu jsme zažili jak pocit vítězství a radosti, tak i pocit porážky a prohry. To vše ke sportu patří. Někdo velice mile překvapil a i když nezvítězil, prohrál důstojně. Je nutné si uvědomit, že bez proher se k výhře nedopracujeme. Důležité je nevzdat se, poctivě trénovat a vydržet. Moc děkujeme všem účastníkům za podaný výkon, za odvahu a bojovnost. Všichni vítězové a účastníci si zaslouží obrovskou pochvalu.


Naše mláďata a žáci tento víkend zápasili v Teplicích a získali 6 zlatých, 4 stříbrných a 15 bronzových medailí. Za náš oddíl bojovalo 25 závodníků. Našim mladým judistům to šlo skvěle, vybojovali si cenné kovy a nasbírali další závodnické zkušenosti.


1.místo obsadili Alexej Kyryk, Ruslan Fales, Anastazie Mashkova, Karolína Daňková, Andrey Kravchenko a Markus Hariščák.

2.místo získali Natálka Dvornaková, František Sibera, František Daněk a Usman Mohamed.

Ostatní děti ve svých váhových a věkových kategoriích zabojovaly a přivezly 3. místa.


Velký dík patří všem rodičům a závodníkům, kteří přijeli zápasit do Teplic za náš klub.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.!!!


Featured Posts
Recent Posts
Archive
No tags yet.
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.