December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Adler Cup ve Frankfurtu a Junior Cup v Teplicích

October 28, 2019

O víkendu 26.-27.10.2019 se naši závodníci zúčastnili dvou turnajů: ti nejstarší jeli do Německa na Mezinárodní turnaj Adler Cup ve Frankfurtu a ti nejmenší se zúčastnili Junior Cupu v Teplicích.

Na závodech ve Frankfurtu reprezentovalo klub SK Yawara Prague  11 závodníků. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se zúčastnilo celkem 2.500 závodníků z 30 zemí. Stříbrné medaile vybojovali Pavel Novoselov a Elen Lili Hariščáková a bronzovou medaili dodala Dominika Gračova.  Všichni naši závodníci se tak velikých závodů zúčastnili poprvé a většina z nich na medaili nedosáhla, ale i tak se poprali hodně a získali další cenné zkušenosti. Ve Frankfurtu jsme zažili jak pocit vítězství a radosti, tak i pocit porážky a prohry. To vše ke sportu patří. Někdo velice mile překvapil a i když nezvítězil, prohrál důstojně. Je nutné si uvědomit, že bez proher se k výhře nedopracujeme. Důležité je nevzdat se, poctivě trénovat a vydržet. Moc děkujeme všem účastníkům za podaný výkon, za odvahu a bojovnost. Všichni vítězové a účastníci si zaslouží obrovskou pochvalu.

Naše mláďata a žáci tento víkend zápasili v Teplicích a získali 6 zlatých, 4 stříbrných a 15 bronzových medailí. Za náš oddíl bojovalo 25 závodníků. Našim mladým judistům to šlo skvěle, vybojovali si cenné kovy a nasbírali další závodnické zkušenosti. 

 

1.místo obsadili Alexej Kyryk, Ruslan Fales, Anastazie Mashkova, Karolína Daňková, Andrey Kravchenko a Markus Hariščák.

2.místo získali Natálka Dvornaková, František Sibera, František Daněk a Usman Mohamed.

Ostatní děti ve svých váhových a věkových kategoriích zabojovaly a přivezly 3. místa.

 

Velký dík patří všem rodičům a závodníkům, kteří přijeli zápasit do Teplic za náš klub.

 

 

 

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.!!!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.