1/10

Featured Posts

Stříbrný pohár pro tým YAWARY z Vánočního turnaje ve Zbraslavi

December 14, 2018

V sobotu 15. prosince pořádal oddíl LTC JUDO ZBRASLAV svůj 24. vánoční turnaj. Do Zbraslavi přijelo 10 oddílů JUDO a přivezli přes 180 bojovníků k poslednímu zápasu letošního roku. Za oddíl Yawara Prague nastoupilo 19 sportovců.

Letošní sezónu zde zakončilo svými vítězstvími a zlatými medailemi 13 našich závodníku: Dominika Gračova, Damir Zacharenkov, Pavel Novoselov, Rizvan Musiev, Alibek Bagomedov, Miša Prykhodko, Bára Daňková, David Jevdokymov, Ruslan Fales, Adam Prokipchyn, Egor Sohin, Lucie Koudelková a Imran Širvanov.

Další body pro náš oddíl získali po velmi pěkných výkonech Maxim Padrul a Artur Kvetsko, kteří nestačili jen na jednoho soupeře a celkově obsadili 2. místo. Body za 3. místo pro tým přidali Maxim Koval, Kir Voronin a Kirill Rumyantsev a svým dílem přispěl i Dmitry Cheremisin, který skončil na 4. bodovaném místě.

V konečném zúčtování obsadil oddíl YAWARA PRAGUE s 19 bojovníky celkové krásné 2. místo na turnaji.