December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Dvě bronzové medaile z Přeboru České republiky.

October 21, 2018

 

 

O víkendu 20.-21.října vrcholila judistická sezóna pro kategorii mladšího a staršího žactva.
Dvoudenní klání se konalo v tělocvičně SAREZA v Ostravě, kam se sešla žákovská špička z celé republiky. Z našeho oddílu se přes kvalifikační turnaje nominovali celkem 4 závodníci a 2 závodnice.


V nejlepší formě se představila Barbora Daňková v kategorii do 48kg. V konkurenci 20 závodnic vyhrála všechny eliminační zápasy před limitem 10:0 a v semifinále bohužel prohrála se závodnicí z Hranic. V boji o třetí místo se zranila a odskákala zápas na jedné noze, ale i přes to dokázala hodit na ippon a získat bronzovou medaili.

 

David Jevdokymov sice zaváhal v prvním zápase, ale poté se jeho výkon zlepšil a vyhrál tři zápasy v opravách za méně než 10 sekund a pak i krásným ipponem vybojoval 3.místo.
Imran Širvanov startoval v kategorii do 50 kg. V konkurenci 29 závodníků předváděl v základní skupině výborné judo, kdy porazil závodníky z Brna a ze Zbraslavi. Ve čtvrtfinále ale prohrál se závodníkem z Ostravy a získal velmi slušné 9 místo.


Ostatním yawarovským závodníkům se v nabité konkurenci příliš nedařilo a převážně vypadli v prvním nebo druhém kole a jejich soupeři je již nevytáhli do opravných bojů.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.