Sedm zlatých pohárů z Berouna


Sobota 16.6.2018 byla prosluněná nebem bez mráčku a úsměvy borců z našeho klubu. Vydali jsme se totiž na turnaj do města Beroun, kde jsme ten krásný den rozzářili zlatými poháry za skvělé výkony na tatami. Celkem za náš oddíl bojovalo 13 závodníků a přivezli jsme domů sedm zlatých, dva stříbrné a tři bronzové poháry. K zlatým judistům Yawary patří Dominika Gračova, Miša Prykhodko, Boris Avanesyan, Nikita Fillipov, Damir Zacharenkov, Saša Zotov a Pavel Novoselov. Stříbrné poháry vybojovali Bára Daňková a Maxim Koval a bronzové – Anna Grobovaya, Kirill Rogulin a Maxim Padrul.

Závěrečný turnaj sezóny se judistům z Yawary moc povedl a čeká nás už jenom grilování a zábavný park v Německu jako odměna za celoroční práci na tatami. Poslední dva týdny si naši sportovci budou užívat tréninků na hřišti a v bazénu.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
No tags yet.
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square