December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Letní soustředění v Jesenicích

September 2, 2018

 

 

 

 

 

 

Členové Judoclubu YAWARA PRAGUE, jako každý rok začali svou přípravu na nadcházející sportovní sezónu v Jesenicích. Program byl připraven vzhledem k počasí na venkovní aktivity i hry v tělocvičně. V průběhu týdne si děti mohly zahrát hry, na které během tréninku není čas, a které jsou pro ně zcela nové. Jednalo se např. o slepé zápasy, baseball, hledání pokladu, hru policisté a zloději nebo stezka odvahy. V tělocvičně děti cvičily jak judo, tak i prvky brazilského jiu jitsu.

            Této akce se zúčastnilo 50 našich dětí ve věku od 5 - 16 let. Všichni účastnici byli rozděleni na skupiny 8-10 dětí podle věku. Během celého týdne se děti každodenně zúčastnili soutěže v posilování, běhu, volejbalu, skákaní přes pás a švihadlo, skoky do dálky a do výšky, překážková dráha, šplhání na lano, shyby, ručkování a další soutěže. Na konci tábora bylo vyhlášení těch nejsilnějších ve svých skupinách. V nejmladším týmu «Piráti» vyhrál Dominik Bareš. V družstvu «Kometa»  byla nejšikovnější  Dominika Gračova. První místo v týmu «Dynamit» obsadila Victorie Hariščaková. V napínavé soutěži s rozdílem jednoho bodu v družstvu «Predátoři» vyhrála Bára Daňková. Ve starší skupině «Adrenalin» suverénně všechny porazil Dima Cheremisin. Sportovci na 1.-3. místech dostali za odměnu moc pěkné dárky: judistické batohy, judo polštáře a lahve na pití s judo obrázkem. Každý den probíhalo i známkovaní úklidu domečku. Nejčistější domečky u holek a u kluků dostali za odměnu judistické ponožky a bonbony. Také byly odměňovány děti, které pomáhali s mladšími během soustředěni. Závěrečný večer si děti užívali diskotéky a dospělí grilováni.

            Toto soustředění bylo skvělou přípravou pro začátek školního roku a doufáme, že přinese našemu týmu i výsledky na závodech.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.