December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Letní soustředění v Jesenicích

September 2, 2018

 

 

 

 

 

 

Členové Judoclubu YAWARA PRAGUE, jako každý rok začali svou přípravu na nadcházející sportovní sezónu v Jesenicích. Program byl připraven vzhledem k počasí na venkovní aktivity i hry v tělocvičně. V průběhu týdne si děti mohly zahrát hry, na které během tréninku není čas, a které jsou pro ně zcela nové. Jednalo se např. o slepé zápasy, baseball, hledání pokladu, hru policisté a zloději nebo stezka odvahy. V tělocvičně děti cvičily jak judo, tak i prvky brazilského jiu jitsu.

            Této akce se zúčastnilo 50 našich dětí ve věku od 5 - 16 let. Všichni účastnici byli rozděleni na skupiny 8-10 dětí podle věku. Během celého týdne se děti každodenně zúčastnili soutěže v posilování, běhu, volejbalu, skákaní přes pás a švihadlo, skoky do dálky a do výšky, překážková dráha, šplhání na lano, shyby, ručkování a další soutěže. Na konci tábora bylo vyhlášení těch nejsilnějších ve svých skupinách. V nejmladším týmu «Piráti» vyhrál Dominik Bareš. V družstvu «Kometa»  byla nejšikovnější  Dominika Gračova. První místo v týmu «Dynamit» obsadila Victorie Hariščaková. V napínavé soutěži s rozdílem jednoho bodu v družstvu «Predátoři» vyhrála Bára Daňková. Ve starší skupině «Adrenalin» suverénně všechny porazil Dima Cheremisin. Sportovci na 1.-3. místech dostali za odměnu moc pěkné dárky: judistické batohy, judo polštáře a lahve na pití s judo obrázkem. Každý den probíhalo i známkovaní úklidu domečku. Nejčistější domečky u holek a u kluků dostali za odměnu judistické ponožky a bonbony. Také byly odměňovány děti, které pomáhali s mladšími během soustředěni. Závěrečný večer si děti užívali diskotéky a dospělí grilováni.

            Toto soustředění bylo skvělou přípravou pro začátek školního roku a doufáme, že přinese našemu týmu i výsledky na závodech.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags