Mezinárodní turnaj v Novém Bydžově

V sobotu 2.6.2018 se judisté Yawary zúčastnili Mezinárodní Velké ceny v Novém Bydžově. Závodů se účastnili závodníci z Česka, Slovenska, Maďarska, Polska, Chorvatska, Slovinska a Francie. Tento turnaj se bohužel organizátorům nepovedl a mladí závodníci z tuzemských oddílů, ani hosté z ostatních zemí si neodvezli příliš pozitivní dojmy.

Patnáct judistů z Yawary bojovalo v tomto nepříliš komfortním prostředí se střídavými úspěchy.Nejlépe z našich si vedla Bára Daňková, která po dvou vítězstvích vybojovala zlato.

Stříbrné medaile vybojovali Dominika Gračova a Pavel Novoselov.

Většina našich závodníků vybojovala bronz: D. Zacharenkov,R. Musiev, A. Candaurov, D. Jevdokymov, R. Fales, A. Kvetsko.

Marat Jalilov předváděl velmi pěkné technické judo, ale po vítězstvích v prvních kolech narazil na Zemana a prohrál na chantej i když byl mnohem aktivnější a soupeř celý zápas padal na všechny čtyři. To mu zřejmě vzalo síly i náladu, takže v boji o třetí místo prohrál a skončil pátý. Alibek Bagomedov také neměl svůj den a se dvěma vítězstvími a dvěma prohrami do závěrečných bojů nepostoupil. Poprvé v teto sezóně skončili bez medaile Kirill Rogulin, Saša Zotov, Fanda a Kája Daňkovi.

Gratulujeme našim bojovníkům k jejich výkonům, i když některým z nich se tyto závody moc nepovedly.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
No tags yet.
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square