December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Český Pohár v Jablonci

March 18, 2018

 

3. březnový víkend hostil Jablonec nad Nisou II. kolo Českého poháru, kam bylo přihlášeno rekordních 1400 judistů. Tuto nejvyšší soutěž si nemohli judisté Yawary nechat ujít. V sobotní části se turnaje části zúčastnilo přes 630 závodníků. Zahajovali závodníci kategorie mladších žáků a za náš oddíl startovalo 16 žáků a žaček.
Nejlépe se dařilo Koudelkové Lucii a Jalilovovi Maratovi, když oba suverénně ovládli úvodní utkaní a bez sebemenšího zaváhání dokázali zvítězit ve všech utkáních už do finále. Ve finálovém klání bohužel podlehli a obsadili tak stříbrnou příčku na Českém Poháru.


Na bronzové pozici se umístila závodnice Daňková Bára, která byla na kvalifikačních závodech poprvé a ukázala rvavost a chuť po vítězství, bohužel její soupeřky měly větší štěstí.

 

Moc pěkně se prali Prokypchyn Adam a Jevdokymov David, kteří se probojovali do semifinále, ale nestačily jim zkušenosti a skončili tak těsně pod “bednou” na 5-6 místě.
Ostatní naši závodníci v této kategorii začínají a sbírají teprve své první zkušenosti, což se do jisté míry projevilo i na výsledcích.


Gratuluji k pěkným výkonům!!

 

 

Trenérka, Mgr. Irina Gračová

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.