December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Irina Gračova získala cenu MČ Prahy 5 - Sportovní trenér 2017!

January 30, 2018

 
Vedení páté Městské části během galavečera dne 27.ledna ocenilo sportovce v celkem sedmi kategoriích a cenu si převzali i nejlepší běžci z pražského Volkswagen maratonu.
Jednalo se o kategorie: Profesionální sportovec, sportovec amatér, juniorský sportovec, zdravotně postižený sportovec, trenér, sportovní tým nebo legenda.
Titul Nejlepší trenér roku 2017 získala Irina Gračova, trenér našeho klubu Yawara Prague. Na nejlepšího juniorského sportovce byla z Yawary nominována Šárka Koudelková a umístila se na druhém místě. Ocenění předávali radní Bc. Lukáš Herold a starosta Ing. Pavel Richter.
Naše děti ze skupin baby juda a juda 7-9 let se nesmírně pečlivě několik dnů na slavnostní večer připravovaly, prokázaly statečnost, předvedly za asistence větších děvčat z Yawary krásnou exhibici a sklidily oprávněný potlesk a uznání publika. Všem čtrnácti malým i větším účastníkům: Marcus, Elenka, Karolínka, Dominika, Boris, Batu, Damir, Nikita, Liza, Anička, Šárka, Kamila, Lucka a Bára - velmi děkujeme a i rodičům za podporu, bez které by to nešlo!

 

 

 

Z celého slavnostního večera je k nahlédnutí reportáž TV Praha:

http://prahatv.eu/zpravy/praha/praha-5/6455/praha-5-ocenila-sve-nejlepsi-
sportovce#.Wm7YnmnORh8.facebook 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.