December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Sedm medailí z České Třebové

January 21, 2018

 

O víkendu 20. a 21. ledna proběhl druhý turnaj v roce 2018 v České Třebové.

První den na 7. ročník velkého mezinárodního turnaje do České Třebové vyrazilo deset závodníků našeho týmu a pět závodníků si odvezlo i medaile. Mezi 762 účastníky z 58 oddílů byly kromě silných oddílů z Ostravy a Brna i oddíly ze Slovenska a Bosnia-Herzegoviny.

Novoselov Pavel vlétl do turnaje jako blesk a všechny zápasy vyhrál před časovým limitem a získal zlato. Rogulin Kirill, Zotov Saša a Prykhodko Miša se museli spokojit se stříbrem prvním rokem v kategorii U11.

Starší žačka Lucie Koudelková se prala výborně v úvodních zápasech, ale ve finále prohrála a vybojovala stříbro. Za starší žáky také nastoupil Cheremisin Dmitry, kterému se příliš nedařilo a do bojů o medaile nepostoupil.

 

V neděli nás zastupovali v kategorii mladších žáků 11 závodniků.

Fales Ruslan se hned na začatku turnaje postaral o vzrušení, vyhrál dva zápasy a získal zlato. Jediná holka druhého dne  Daňková Bára s výsledkem dvě výhry a dvě prohry vybojovala bronz. Kyryk A., Sohin E. A Badmaev N. Výhrali několik zápasů a probojovali se o boj o třeti místo, bohužel poslední boj se jim nepodařil a medaile nezískali. Candaurov A. a Prokopkyn A. vyhráli první utkání, ale další zápasy prohráli. Ostatní naši závodníci teprve sbírali zkušenosti na zápasech s mezinárodní účastí.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.