December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Teplice - nové úspěchy YAWARA!

October 8, 2017

 

Ve dnech 7. a 8. října v Teplicích se uskutečnil poslední díl kvalifikačních turnajů pro postup na
republikové šampionáty České republiky – Memoriál Václava Prokeše. Této dvoudenní soutěže se z našeho oddílu zúčastnilo celkem 8 závodníků.
Širvanov Abdulla s bilanci 3 výhry a 1 prohra vybojoval pro náš oddíl stříbrnou medaili a kategorii nad 73 kg. První zápas hodil soupeře na sasanku během 20 sekund, v dalším zápasu za 10 sekund provedl krasnou učimatu. Semifinálový zápas vyhrál na wazaari a ve finále bohužel prohrál.


Ve druhý den za Yawaru bojovala jenom Šárka Koudelková. V prvním zápasů hned hodila na Pohárů kontrchvat,v dalším zápasů použila seoinage s kolen a v posledním utkání soupeřku upačila.Kromě naších medailistů chtěla by také odměnit snahu Kyryka Alexeja, Jalilova Marata a CandaurovaAlexandra, který poprvé probojoval do semifinále na Českém.

 

Děkujeme všem závodníkům za odhodlané zápasy a těšíme se na PČR a MČR.

 

Mgr. Irina Gračova
Hlavní trenérka klubu 

 

 

 

 

 

 


 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.