December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Teplice - nové úspěchy YAWARA!

October 8, 2017

 

Ve dnech 7. a 8. října v Teplicích se uskutečnil poslední díl kvalifikačních turnajů pro postup na
republikové šampionáty České republiky – Memoriál Václava Prokeše. Této dvoudenní soutěže se z našeho oddílu zúčastnilo celkem 8 závodníků.
Širvanov Abdulla s bilanci 3 výhry a 1 prohra vybojoval pro náš oddíl stříbrnou medaili a kategorii nad 73 kg. První zápas hodil soupeře na sasanku během 20 sekund, v dalším zápasu za 10 sekund provedl krasnou učimatu. Semifinálový zápas vyhrál na wazaari a ve finále bohužel prohrál.


Ve druhý den za Yawaru bojovala jenom Šárka Koudelková. V prvním zápasů hned hodila na Pohárů kontrchvat,v dalším zápasů použila seoinage s kolen a v posledním utkání soupeřku upačila.Kromě naších medailistů chtěla by také odměnit snahu Kyryka Alexeja, Jalilova Marata a CandaurovaAlexandra, který poprvé probojoval do semifinále na Českém.

 

Děkujeme všem závodníkům za odhodlané zápasy a těšíme se na PČR a MČR.

 

Mgr. Irina Gračova
Hlavní trenérka klubu 

 

 

 

 

 

 


 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags