December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

ŠÁRKA a ABDULLA přivezli krásné medaile z Varšavy.

September 30, 2017

 

Poprvé vloni a letos znovu naši závodníci absolvovali turnaj ve Varšavě, na kterém bojovalo 1617 závodníků z 31 zemí. Na velmi silně obsazeném turnaji v Polsku naší závodníci Šárka Koudelková a Širvanov Abdulla přivezla domů stříbro a bronz.

 

Šárka suveréně a s jistotou vyhrála úvodní utkání a semifinále na ippon a tak se stala jedinou zástupkyní z ČR, která se v první den závodů probojovala až do finále. Ve finálovém zápasu bohužel podlehla více zkušené závodnici z Polska a získala střibrnou medaili ve váhové kategorii do 48 kg. Toto je určite dobrý výsledek  i vzhledem k tomu ,že Šárka těsně před závodami oněmocněla a rozhodovala se o účástí ještě v den odjezdu.

 

Abdulla musel čekat na úvodní zápasy až do 18 hodin ale i přesto první dvě utkání vyhrál na ippon za 5 sekund. V semifinále vyhrával nad budoucím vítězem z Belgie na wazaari ale v poslední minutě dostal trest což ho  velmi rozhodilo a bohužel to vzdal a prohral s minimálním počtem bodů. Zápas o bronz vyhrál také na ippon ale na stupních vítězů byl velice smutný protože jsme všichni očekávali zlato.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.