December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Širvanov Abdulla vybojoval zlatou medaili na Českém poháru v Brně

September 17, 2017

 

 

 

V sobotu a v neděli 16.-17.9.2017 se konalo předposlední kolo Českého Poháru, kvalifikační soutěže na PČR ml. a st. žactva a MČR dorostu. V sobotu startovali dorostenci a dorostenky U18, v neděli ml. a st. žáci a žákyně U13, U15. Tento turnaj lze považovat za nejtěžší v rámci Českého poháru. Kromě české špičky startovaly na turnaji kluby z Rakouska, Ruska, Ukrajiny, Chorvatska, Slovenska, Slovinska, Německa, Švédska a Norska.

 

 

Naš nejúspěšnější závodník Širvanov Abdulla bojoval ve váze + 73 kg, ve které bylo celkem 20 judistů. V prvním kole KO systému měl volný los a následně ve čtyřech vítězných zápasech nedal soupeřům žádnou šanci a vždy zvítězil na Ippon.

Ostatní naši závodníci  se bohužel až na medailové příčky nedostali, avšak předvedli sympatické výkony. Jsou prvním rokem ve své věkové kategorii a sbírají cenné zkušenosti. Především mladší žáci musí zapracovat více na tréninku, aby se povedlo získat originální trofej na dalším kvalifikačním turnaji. Další a zároveň poslední Český pohár v judu proběhne 7. října v Teplicích.

 

 

Gratulujeme našim judistům a přejeme další úspěchy.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags