December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Širvanov Abdulla vybojoval zlatou medaili na Českém poháru v Brně

September 17, 2017

 

 

 

V sobotu a v neděli 16.-17.9.2017 se konalo předposlední kolo Českého Poháru, kvalifikační soutěže na PČR ml. a st. žactva a MČR dorostu. V sobotu startovali dorostenci a dorostenky U18, v neděli ml. a st. žáci a žákyně U13, U15. Tento turnaj lze považovat za nejtěžší v rámci Českého poháru. Kromě české špičky startovaly na turnaji kluby z Rakouska, Ruska, Ukrajiny, Chorvatska, Slovenska, Slovinska, Německa, Švédska a Norska.

 

 

Naš nejúspěšnější závodník Širvanov Abdulla bojoval ve váze + 73 kg, ve které bylo celkem 20 judistů. V prvním kole KO systému měl volný los a následně ve čtyřech vítězných zápasech nedal soupeřům žádnou šanci a vždy zvítězil na Ippon.

Ostatní naši závodníci  se bohužel až na medailové příčky nedostali, avšak předvedli sympatické výkony. Jsou prvním rokem ve své věkové kategorii a sbírají cenné zkušenosti. Především mladší žáci musí zapracovat více na tréninku, aby se povedlo získat originální trofej na dalším kvalifikačním turnaji. Další a zároveň poslední Český pohár v judu proběhne 7. října v Teplicích.

 

 

Gratulujeme našim judistům a přejeme další úspěchy.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.