December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

10 zlatých medailí z Kolína

June 17, 2017

 

V sobotu 17.6.2017 se judisté Yawara Prague zúčastnili 2. ročníku soutěže v Kolíně. Turnaj byl určen začínajícím nadějím a pro zkušenější závodníky byly svazem určeny jiné soutěže. Tentokrát náš oddíl vyslal do bojů 17 nadějí, poměřit své dovednosti se soupeři, převážně ze středních Čech. Z našeho klubu jeli na tento turnaj jenom bílé a žluté pásky. Ale i oni prokázali, že umí moc dobře bojovat a jenom dva z nich se nedostali na stupně vítězů.

            Většina našich mladých  naději dostala zlato.Celkem deset: Novoselov Pavel, Mirzakarimova Liza, Badmaev Nomto, Prokypchyn Adam, Jalilov Ruslan, Lantcova Ekaterina, Rumyantsev Kirill, Cheremisin Dmitry, Fales Ruslan,Kvetsko Artur. Tři střibra vybojovali: Gračova Dominika, Zacharenko Damir,Kvetsko Denis a dva bronz: Rumyntsev Maxim a Cheremisin Grygory.

 

            Všem děkujeme za vynikající reprezentaci klubu Yawara

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.