December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Kvalifikační turnaj v Chomutově.

June 10, 2017

 

Judisté Yawara Prague vyjeli v sobotu 10. 6.  a v neděli 11.6. na poslední nominační turnaj pro MČR před letní přípravou. Na Český pohár do Chomutova přijelo na 600 judistů. Bojové podmínky v hale byly náročné díky vysokým teplotám a hojné účasti ale závodníci se s tím museli vyrovnat.

Makhmudov Tagir, který soutěží v absolutní váhové kategorii, po jarní pauze nutně potřeboval body pro účast na MČR, což v konkurenci 15 judistů ve váze nebyl lehký úkol. Tagir se do soupeřů pustil svým stylem.První zápas vyhrál na ippon. Poté se pral s Kalousem, kterému  po urputném boji podlehl a pokračoval do bojů o 3. místo . Tady vyhrál dva zápasy a v boji o 3. místo se potkal s Kulhankem. V tomto boji mu ale došly síly a bylo z toho slušné bodované 5. místo a vytoužené body do ranking listu.

 V odpoledních hodinách byly na programu zápasy dorostenců, kde startovala Šárka Koudelková.První zápas bohužel prohrála, ale další dva vyhrála na páku a získala tím druhé místo ve váhové kategorii do 48 kg.

Za mladší žáky soutěžilo 8 judistů z Yawary a snažili se vyhrát co nejvíce zápasů, protože za každou výhru dostávali 2 body do ranking listu. Nejlepší výsledek měl Jalilov Marat, který vyhrál 3 boje a obsadil krásné 3. místo ve váhové kategorii do 30 kg. Candaurov Alexandr, Kyryk Aleksey a Fales Ruslan také zabodovali, ale na stupně vítězů bohužel nedosáhli. Ostatní zavodnici prozatím na těchto vrcholných soutěžích sbírají zkušenosti  ale snažili se také zabodovat.

           

Všem našim závodníkům gratulujeme k medailím a děkujeme všem bez výjimky za podané výkony v barvách Yawara Prague.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags