December 3, 2019

October 31, 2019

Please reload

Recent Posts

Olympiáda dětí a mládeže

June 30, 2019

1/10
Please reload

Featured Posts

Kvalifikační turnaj v Chomutově.

June 10, 2017

 

Judisté Yawara Prague vyjeli v sobotu 10. 6.  a v neděli 11.6. na poslední nominační turnaj pro MČR před letní přípravou. Na Český pohár do Chomutova přijelo na 600 judistů. Bojové podmínky v hale byly náročné díky vysokým teplotám a hojné účasti ale závodníci se s tím museli vyrovnat.

Makhmudov Tagir, který soutěží v absolutní váhové kategorii, po jarní pauze nutně potřeboval body pro účast na MČR, což v konkurenci 15 judistů ve váze nebyl lehký úkol. Tagir se do soupeřů pustil svým stylem.První zápas vyhrál na ippon. Poté se pral s Kalousem, kterému  po urputném boji podlehl a pokračoval do bojů o 3. místo . Tady vyhrál dva zápasy a v boji o 3. místo se potkal s Kulhankem. V tomto boji mu ale došly síly a bylo z toho slušné bodované 5. místo a vytoužené body do ranking listu.

 V odpoledních hodinách byly na programu zápasy dorostenců, kde startovala Šárka Koudelková.První zápas bohužel prohrála, ale další dva vyhrála na páku a získala tím druhé místo ve váhové kategorii do 48 kg.

Za mladší žáky soutěžilo 8 judistů z Yawary a snažili se vyhrát co nejvíce zápasů, protože za každou výhru dostávali 2 body do ranking listu. Nejlepší výsledek měl Jalilov Marat, který vyhrál 3 boje a obsadil krásné 3. místo ve váhové kategorii do 30 kg. Candaurov Alexandr, Kyryk Aleksey a Fales Ruslan také zabodovali, ale na stupně vítězů bohužel nedosáhli. Ostatní zavodnici prozatím na těchto vrcholných soutěžích sbírají zkušenosti  ale snažili se také zabodovat.

           

Všem našim závodníkům gratulujeme k medailím a děkujeme všem bez výjimky za podané výkony v barvách Yawara Prague.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.