1/10

Featured Posts

Nádherný skleněný pohár z Jesenice

May 21, 2017

Skvělým ukončením jarní sezóny pro judisty z Yawary byla výhra krásného poháru v Jesenici. Dobře obsazená soutěž, které jsme se zúčastnili poprvé, se stala pro naše zástupce velmi úspěšnou. O tom, že turnaj se našemu oddílu vydařil, svědčí to, že ze 26 našich judistů si medaile přivezlo 24 z nich. Soutěže se zúčastnilo celkem 160 judistů od nejmladších až po mladší žáky a žákyně. Náš oddíl získal skleněný pohár pro nejlepší oddíl, na druhém místě se umístil domácí klub a na 3.místě skončil zástupce největšího klubu Judo Academy Praha.

Zlaté medaile suverénně vybojovali Novoselov Pavel, Kodelková Lucie a Pozhidaev Daniil. Stříbrné medaile si domů odvezli Rogulin Kirill, Gračova Dominika, Zotov Alexandr, Avanesyan Boris, Borkov Daniil, Prykhodko Mykhaylo, Širvanov Imran, Bagomedov Alibek, Sohin Egor, Jalilov Marat a Fales Ruslan. Bronzové medaile získali Mirzakarimova Elizaveta, Shymonyuk Denisa, Zacharenkov Damir, Padrul Maxim, Koval Maxim, Holzbauer Lukáš, Shevchuk Maxim, Sharipov Sardor, Prokypchyn Adam a Kvetsko Artur.

Všem závodníkům patří obrovská pochvala a gratulace!!!