NAPSALI O NÁS

Časopis o sportu, MČR v Brně
listopad 2018 

U příležitosti MČR 2018, které se konalo v listopadu v Brně zařadili do odborné rubriky Ze sportu tento malý článek o naši mystryni Šarce a trenérce klubu YAWARA.  

Japonské velvyslanectví v Praze, 
duben 2017 

U příležitosti Japonského dne Velvyslanectví Japonska v Praze ve spolupráci se SK Tatra pořádalo sportovní akci Rugby Day, kde SK  YAWARA Prague  předvedl ukázkovou show juda. Dostali jsme  pochvalu a referenci. 

  

STOP - Stodůlecký posel,
leden 2016

Do rubriky Sport měsíčního zpravodaje Prahy 13, kde   převážně cvičí členové sportovního klubu YAWARA, byl zařazen članek o našem klubu. 

Časopis STOP (Stodůlecký posel) je měsíčník vycházející vždy počátkem daného měsíce (kromě července a srpna) v nákladu 30 000 výtisků. Roznáší se zdarma do všech schránek v Praze 13. Je tak dostupný pro téměř 61 000 obyvatel Stodůlek, Lužin, Velké a Malé Ohrady, Nových Butovic a Třebonic. V rámci regionální spolupráce se rozesílá také na stovky adres v hlavním městě (úřady, redakce médií apod.).

Časopis Bojová umění, srpen 2015

Do rubriky "Mladé pušky" zveřejnil velmi zajímavý článek o naší vítězce Šásce Koudelkové. 

Dvouměsíčník Bojová umění vychází v České a Slovenské republice již 20. rokem a to v nákladu cirka 9.000 kusů. Celoplošnou distribuci zajišťují společnosti PNS, Press Media a Media Print Kapa. Také společnost GECO tabák-tisk nabízí Bojová umění ve své prodejní síti. Časopis je určen všem fanouškům a nadšencům, kteří se aktivně, nebo pasivně zajímají o bojové sporty a umění. Pravidelně přináší články o tréninku, reportáže o událostech, rozhovory s osobnostmi a radami pro začínající i pokročilé sportovce.

Lidové noviny, září  2013 

Tento  článek Lidových novin se věnuje naší trenérce sportovního klubu YAWARA Mgr. Irině Gračově. 

Lidové noviny, vycházející již od roku 1893, jsou listem, který své čtenáře nejenom pravdivě informuje, ale také stimuluje jejich kritické myšlení o světě a společnosti. Proto pro svých více než 200 tis. čtenářů představují něco víc než jen spolehlivý a kvalitní zpravodajský zdroj. 

© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.