© 2023 Marketing materiály KH&M Consulting  s.r.o.

Významné zprávy

September 30, 2018

O stejném víkendu 29-30.září 2018 se dvě závodnice oddílu Yawara Prague – Šárka a Lucie Koudelkovy zúčastnily prestižního mezinárodního závodu ve Varšavě. Turnaj byl pořádán pro judisty kategorií  U16, U18 a U21. Účast byla velká, přijelo přes 1600 závodníků z 26 zemí.

...

September 27, 2018

Poprat se na Mělnickém Poháru přišlo téměř 300 judistů z celé republiky. Zúčastnilo se více než 30 oddílů a navíc i  Němci, Slováci a Poláci. Naši závodníci se s tím vypořádali statečně a ostudu nám neudělali.

Zlaté medaile vybojovali Barbora Daňková, Dominika Gračova,...

September 23, 2018

O víkendu 22.9.-23.9.2018 proběhl v Říčanech dvoudenní turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 370 dětí. Náš klub reprezentovalo 18 dětí, přičemž polovina našich závodníků vybojovala stříbrné medaile.

Účast a umístění v Říčanech:...

September 19, 2018

Dne 19.9. jsme se v počtu šesti mladších žáků zúčastnili Krajského přeboru v Praze. Šlo o body pro kvalifikaci na Přebor republiky. Naši kluci se v pohodě poprali a získali : 1. místo – Ruslan Fales, 2. místo – Imran Širvanov a 3. místo – David Jevdokymov.

Egor Sohin...

September 16, 2018

Školní rok jsme zahájili prvními závody v Brně v sobotu 16.září 2018. Závodů se zúčastnilo  celkem 1156 závodníků ze 158 klubů z Česka, Slovenska, Maďarska, Polska, Bulharska, Slovinska, Ukrajiny, Německa, Rakouska a Lotyšska. Za náš oddíl bojovalo 9 judistů.

Z jednotl...

September 2, 2018

Členové Judoclubu YAWARA PRAGUE, jako každý rok začali svou přípravu na nadcházející sportovní sezónu v Jesenicích. Program byl připraven vzhledem k počasí na venkovní aktivity i hry v tělocvičně. V průběhu týdne si děti mohly zahrát hry, na které během tréninku není č...

September 1, 2018

Sobota 16.6.2018 byla prosluněná nebem bez mráčku a úsměvy borců z našeho klubu. Vydali jsme se totiž na turnaj do města Beroun, kde jsme ten krásný den rozzářili zlatými poháry za skvělé výkony na tatami. Celkem za náš oddíl bojovalo 13 závodníků a přivezli jsme domů...